כמה עולה פוליש לרצפה?

פוליש לשיש או לרצפות אבן טרצו סומסום ועוד..
במשך מאות או אפילו אלפי שנים השתמשו בני אדם בשיש לצורך עיטוף מבנים או ציפוי משטחים קבועים, השיש הינו מקורו בטבע וללא ספק נעשים בו שימושים מגוונים והוא מסייע לכל רצפה או מבנה להיראות יוקרתיים מאוד. כאשר החלטנו שאנו רוצים לרצף את רצפת ביתנו בשיש עלינו בראש ובראשונה לדאוג לביצוע פוליש לשיש, הפוליש יסייע לשיש להיראות טבעי, מלא ברק ויוקרתי מתמיד, אם כבר החלטנו להשקיע סכום כסף גדול לצורך ריצוף שיש, חשוב מאוד שנשמור עליו ונעניק לו את הטיפול הראוי לו שהוא ללא ספק- פוליש לשיש.

קיימים מגוון רחב של סוגי שיש, הנפוצים ביותר הם שיש "חברון" ושיש "קרמה מרפיל", פוליש לשיש מתאים לכל סוג של שיש אך הוא יתבצע באופן שונה מאחר וקיימים סוגים שונים של שיש- רך וקשה. לשיש ישנה נטייה לצבור שומנים למיניהם לכן פעולת הקרצוף המאסיבי הינו הפעולה הראשונה שחשוב מאוד לבצע, ידוע שכאשר מדברים על שיש מדברים על חומר שהוא עדין וחשוף מאוד לשריטות ולכן כאשר אנשי הפוליש יבצעו פוליש לשיש הם ישתמשו בפד עדין מאוד שאותו ילבישו על מכונת הפוליש שבעזרתה נעשית פעולת הקרצוף על ידי תנועה סיבובית מהירה, הפד יהיה עשוי מצמר פלדה עדין מאוד וזאת כדי לא לגרום לשריטות והרס של השיש בעת הקרצוף.
סוגי השיש שהזכרנו לעי"ל אלו סוגי שיש עדינים במיוחד לכן חשוב למרוח לאחר פעולת הקרצוף חומר נפוץ מאוד שנקרא סילר, הסילר יסייע לנו להגן על השיש במיוחד מנוזלים שעשויים להישפך עליו בעתיד ולפגוע בו. חשוב מאוד לאחר ביצוע פוליש לשיש לבצע שטיפה יסודית של הרצפה מאחר ואת פעולת הפוליש אנו מבצעים בעזרת צמר אלומיניום, האלומיניום עשוי להשאיר שאריות ממנו או סיבים שנתלשו במהלך פעולת הפוליש וכאשר לא נבצע שטיפה לרצפה אנו יכולים ל"זכות" בחלודה שתיצמד לשיש ויהיה קשה מאוד להסיר אותה בעתיד.
קיימים מגוון רחב של סוגי שיש: קשה, רך, עדין יותר או פחות, לפני שאנו מזמינים שירות פוליש לשיש חשוב מאוד לדעת באיזה שיש מדובר ומה הטיפול הנדרש איתו וזאת כדי שיהיה תיאום מלא

כמה עולה פוליש? 

המחירון שלנו עבור שרותי פוליש לשיש ולאבן.
פוליש קריסטל בלבד ( ללא ניקוי מקדים ) 15 ש'ח למטר
פוליש אקרילי 25 ש'ח למטר
פוליש ל PVC 25 ש'ח למטר
פוליש + סילר למרצפות מצוירות 40 ש'ח למ'ר ניתן להתאים את גימור הברק בתוספת תשלום למבריק

ליטוש שיש או מרצפות אבן  ביהלום והסרת כתמים נמחיר נע בין 25 עד – 40 ש'ח תלוי בסוג המרצפות וגודל המשטח.
ליטוש אבן כולל ישור משטח המחיר 75 ש'ח למטר.