פוליש קריסטל לרצפה

רוצים להחזיר לרצפה את מראה המבריק והיפה? לשוות לה מראה יוקרתי? לחדש את הבית? בואו למצוא חברת פוליש.חידוש הבית יכול להתבצע במספר אופנים- צביעת קירות, שיפוץ מקיף וכדומה. דרך אחת פשוטה ולא יקרה היא לבצע
פוליש קריסטל לרצפה בבית. הברקה כזו חוצה את הבית כולו ולכן מחדשת ומרעננת את הבית כולו.

אז מהו פוליש קריסטל בעצם?
בביצוע הברקה קריסטלית, מוחדר חומר למרקמו העליון של האריח (תהליך זה נקרא תהליך מגנזיום). סוג פוליש זה הוא איכותי יותר מסוגי הפוליש האחרים הקיימים בשוק. הברקה קריסטלית לא מתאימה לכל סוגי הרצפות ולכן כדאי להתייעץ עם חברת הפוליש בטרם הזמנת העבודה.

ההברקה מתבצעת על רצפה נקייה ויבשה בלבד, על ידי מכשיר המסתובב במהירות על גבי הרצפה ומחדיר את החומר לרצפות. בסיום החדרת החומר, מוברקת הרצפה על ידי צמר אלומיניום. התוצאה הסופית מתקבלת לאחר ביצוע 4 שכבות הברקה.

מה נותן פוליש איכותי לרצפות?
קודם כל המראה – הרצפות בביתכם יקבלו מראה מבריק, חדש ויוקרתי. בנוסף, הפוליש מעניק שכבה של הגנה לרצפות אשר מונעות סימני בלאי ונזקים שנגרמים משריטות וגרירה של חפצים על פני הרצפה.

חברות פוליש רבות אף מעניקות שירותי ניקיון לאחר ביצוע העבודה ולכן מותירות את רצפת הבית מבריקה ונקייה ללא טרחה נוספת מצדכם.
אם חששתם כי ההברקה תותיר את הרצפות מחליקות ומסוכנות, הסירו דאגה מלבכם. הפוליש הקריסטלי איננו מחליק היות והוא מתבצע בתהליך מיוחד ('תהליך מגנזיום').

אחרי שביצענו הברקה קריסטלית – האם נדרשת תחזוקה?
כדאי להשתמש בחומרי ניקוי שמתאימים לרצפות שעברו פוליש. לשם כך התייעצו עם חברת הפוליש שביצעה את ההברקה בביתכם. בנוסף, מומלץ לחדש את ההברקה פעם אחת לשלוש שנים כדי לשמור על שכבת ההגנה ועל הברק.

מי מבצע פוליש קריסטל?
מומלץ מאוד לבחור בחברה מקצועית ומנוסה המתמחה בעבודות של פוליש קריסטלי כדי להימנע מגרימת נזק לרצפות, נזק כספי ועוגמת נפש רבה. חברה מיומנת תבצע את העבודה ביסודיות ותביא לתוצאות איכותיות