חידוש מרצפות

הברקת פוליש היא לא סתם העברת מטלית על רצפה עם תכשיר ניקוי כלשהו, אלא תהליך מקצועי ששמור בדרך כלל לחברות ניקיון. בעוד שהגדרת המילה פוליש בעברית היא פשוט הברקה, המדקדקים יגידו שפוליש הוא תהליך שונה לגמרי, שנעשה על ידי חומרים חזקים מאד ועל ידי שימוש בציוד מכני מתאים. ישנם כמה סוגי פוליש מוכרים בארץ ובעולם והם מבטיחים בסוף התהליך רצפה מחודשת, נקייה וכמובן בוהקת ונוצצת כחדשה.
פוליש לשיש מבצעים בחברה מקצועית וותיקה פוליש הפסגה

חידוש מרצפות בעזרת ליטוש ופוליש

ישנם היום מספר סוגי פוליש לדירה שמתאימים לניקוי של מרצפות אבן ובטון. הסוג הראשון הוא פוליש קריסטל שמתאים לרצפות הרלוונטיות ונעשה תוך שימוש במגנזיום וצמר פלדה. החומרים מבריקים את הרצפה תוך חימום והספגת החומר פנימה וכך למעשה מבטיח פוליש זה שמירה על ברק לאורך זמן. סוג נוסף הוא פוליש ווקס, הנפוץ ביותר מבין סוגי ההברקות והוא מתאים לסוגי מרצפות רב יותר, מכונה מבריקה את הרצפה באמצעות קרצוף וציפוי. סוג פוליש נוסף הוא הפוליש האקרילי שמתאים במיוחד למשטחי בטון גדולים ולכן רלוונטי בעיקר למוסדות וחברות גדולות. מדובר בפוליש עם חומר שנמרח על הרצפות ומעניק להן ברק.

לכמה זמן הברקה של המרצפות תישאר?

הברקה באמצעות פוליש יכולה לשמור את הרצפה בוהקת ונקייה בין שנה לבין שלוש שנים, תלוי בסוג הפוליש. לאחר מכן צריך לחזור שוב על התהליך או לבחור בניקיון רגיל. חשוב לציין כי ההשקעה בפוליש אחת לשנה או לשלוש שנים היא משתלמת ביותר כי היא מעניקה לרצפות שלנו את הברק המקצועי ביותר תוך תהליך שהוא נטול סכנות ובמידה והוא מתבצע על ידי מקצוענים, יכול להבטיח תוצאות שישנו את מראה חלל הבית או המשרד כולו וימנעו צורך בשיפוץ או החלפת הרצפות. מומלץ להמשיך את התחזוקה השוטפת של הרצפות על ידי שמירת המראה לאחר פוליש באמצעות תכשירי שטיפת רצפות מתאימים.

הברקה קריסטלית

חידוש מרצפות פגומות לאחר הליטוש אנו מבצעים שירותי הברקה
אנו מבצעים חידוש מרצפות פגומות שנשרפו מחומרים כיימים חידוש מרצפות פגומות
הכולל תיקון סדקים תיקון חורים ןהסרת כתמים קשיים פוליש הפסגה פתרונות לכל סוגי המשטחים.

בחירה בניקיון והברקה באמצעות פוליש של רצפות הבית וחלל העבודה מהווה בחירה בתחזוקה איכותית של הרצפות, מכל סוג שהוא אשר מתאים להברקה באמצעות הפוליש. חשוב לזכור שבעוד שאנחנו יכולים להבריק את הרצפות באמצעות חומרי נקיון רגילים, חברות ניקיון מקצועיות מבצעות את הפעולה הזו בצורה איכותית ומקצועית יותר שעוזרת לנו לא רק ליצור מראה בוהק, אלא גם לעזור בשמירה לאורך זמן על הרצפות. כדי לערוך חידוש מרצפות באמצעות חברת פוליש מקצועית כל מה שצריך
ליצור איתנו קשר ואנו נספק לכם מידע והצעת מחיר.