ליטוש רצפה

ליטוש רצפה בצפון בשרון ובמרכז
כל מה שתרצו לדעת על ליטוש מרצפות ואופן ביצוע העבודה.
ליטוש מרצפות מבצעים על מרבית סוגי המרצפות פרט לריצוף קרמיקה וריצוף גרניט פורצלן.
חברתנו מתמחה בביצוע ליטוש מרצפות בצורה מקצועית עם רמת גימור גבוהה ואיכותית.

הליטוש הראשון ליטוש מרצפות על ידי פתיחה של פוגות, מילוי בדבק שיש תואם וליטוש המשטח ב7 דרגות על ידי אבני יהלום שמטרתם להוריד גובה מן המשטח עד 2 מ"מ וכך בעצם מגיעים ליסוד האבן ולאחר מכן ממשיכים ללטש באמצעות אבני היהלום שלב אחר שלב של כל אבן יהלום.
בסיום הליטוש מקרצפים את המשטח למטרת ניקיון של הפסולת ולאחר
מכן מבצעים פוליש קריסטל או סילר המונעים חדירה של נוזלים.

תוצאה סופית של ליטוש כזה מעניק מראה אחיד ללא פוגות, בעל מראה מבריק ונוצץ הנשמר לארוך שנים, ליטוש כזה יוצר אבק כבד בשל הפתיחה של הפוגות בעזרת דיסק, לכן חשוב במקרים כאלו של ביצוע ליטוש כזה, שהדירה תהיה ריקה מרהיטים או שהרהיטים יהיו עטופים.
עוד דבר חשוב כשמבצעים ליטוש מרצפות , להשאיר יד אחרונה של הצבע לסוף תהליך הליטוש מהסיבה שהאבק מתפזר גם על הקירות וכדי לקבל תוצאות עבודה מקצועיות זו ההמלצה שלנו.
חברתנו מתמחה גם בביצוע ליטוש בטון
יחד עם זאת כדאי גם להשאיר את הפוליש לאחר הליטוש לאחר שתבצעו את היד האחרונה של הצבע, על מנת שהמרצפות לא יתלכלכו בצבע או אפשרות אחרת, לומר לצבעי לצבוע בזהירות ולשים על המרצפות ניילון או קרטונים.
הליטוש השני, הוא ללא אבק, ללא פתיחה של פוגות וכדומה.
הליטוש השני הוא עדין יותר, הוא מתבצע על ידי אבני יהלום על פי 7 דרגות כשהמטרה פה היא לקבל משטח חלק ללא הפרשי גובה וכתמים.

ליטוש בדרך כלל נשמר למשך שנים וזאת במידה והתחזוקה תהיה יעילה ונכונה.
לאחר ביצוע ליטוש מרצפות, יש לחזור על פעולת הפוליש קריסטל לפחות אחת לשנתיים שלוש וזאת כדי לשמור על המרצפות מפני חדירה של נוזלים וספיגת כתמים.
הרי ברור שעם השנים נוצרת שכבה על המרצפות של שומן או לכלוך ולכן צריך לתחזק את המרצפות נכון כדי לקבל מראה חדש מתמיד.