פוליש ווקס לרצפה

רוצים לחדש את המרצפות בביתכם?
אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה מה כדאי לכם לבצע, אצלנו תקבלו מחירים הוגנים וביצוע עבודה ברמה הגבוהה שיש עם צוות מקצועי ומיומן.
פוליש לרצפה הינו תהליך פשוט, שאינו דורש תהליך ארוך.
פוליש ווקס מבצעים על כל סוגי הריצוף הקיימים למעט קרמיקה וגרניט פורצלן.
ביצוע פוליש נועד להעניק למרצפות מראה מחודש ללא לכלוך שדבק במרצפות במשך תקופה. ולכן לאחר שמבצעים פוליש למרצפות הלכלוך נעלם וגם נוצרת שכבת הגנה על המרצפות שמונעת שחיקה של המרצפות וספיגה של נוזלים שאף הם גורמים לכתמים על המרצפות.
פוליש ווקס הינו חומר אקרילי, חומר זה יוצר שכבה שעוותי על המרצפות וככה מסייע בשמירה על המרצפות.
פוליש ווקס הינו עמיד לתקופה קצרה יותר מזה של פוליש קריסטל, ולכן יש לבצע פוליש ווקס בפעם השנייה לאחר שכבר בוצע, שנה לאחר מכן.
לעומת זאת פוליש קריסטל עמיד יותר לתקופה ממושכת, ככה שיש לבצע פוליש קריסטל אחת לשנתיים שלוש, תלוי ברמת השחיקה של המרצפות.
כידוע, מרצפות מכל סוג דורשים תחזוקה ולכן מרצפות שלא יטופלו בצורה החיונית להם, הם יפגעו בצורה בלתי רגילה ואז תדרשו להחליף את המרצפות והתהליך יהיה ארוך וכמובן הוצאה כספית לא קטנה בכלל. לכן הקפידו בשמירה על המרצפות.
פוליש וקס מבצעים בדרך כלל על מרצפות חוץ, פוליש ווקס על פרקטים ועוד משטחים רבים ואחרים.
נכון להיום, פוליש מתבצע על פי רמת שחיקה של המרצפות, כך שאם יש לכם מרצפות ישנות למעלה מ 20 שנה ואתם רוצים לבצע פוליש לרצפה אנו כחברה מקצועית ומנוסה בתחום מזה שנים נמליץ לכם לבצע טרם הפוליש ווקס ליטוש וזאת לאור המצב של המרצפות מאחר והן שחוקות למדי וביצוע עבודות פוליש והברקה לא יטפל בבעיה ולכן נידרש לבצע תהליך טיפולי מעמיק יותר מזה של הפוליש.
הליטוש משחיז את המרצפות ומביא אותן למצב הראשוני ורק לאחר מכן ניתן יהיה לבצע פוליש קריסטל, סילר או פוליש .היעילות שבטיפול ישרת אתכם, כך שתוכלו ליהנות ממראה נקי ומחודש, שכן התחזוקה של המרצפות חשובה היא לא פחות ולכן שימוש בחומרי שטיפה איכותיים ישמרו על המראה.
לעומת זאת אסורה השטיפה בחומרים כימיקליים כגון אקונומיקה וחומצה.
חברתנו מתמחה בחידוש  שרותי פוליש בכל סוגי המרצפות וטיפולן ברמה המקצועית.