ניקוי מרצפות

פוליש הפסגה מומחים בניקוי מרצפות הסרת כתמים לכל סוגי הרצפות.
ניקוי מרצפות בצפון בשרון ובמרכז

רוצים לדעת איך לחדש את מראה המרצפות הדהויות בביתכם? איך להימנע מכתמים על הרצפות? בואו לשמוע את הטיפים שלנו לשמירה על המרצפות ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בקלות.

לפני זה אנו נפרט לכם איזה שרותי ניקוי למרצפות אנו מבצעים.
ניקוי מרצפות טרצו, ניקוי טרקוטה,ניקוי אבן טיבעית בחצר או בגג, ניקוי גרנוליט הסרת כתמים קשיים
גם מאבנים משתלבות, הסרת שאריות בניה, ניקוי אריחי צפחה, ניקוי מרצפות מעוטרות ועוד..
את הניקוי אנו מבצעים בעזרת מכונות קרצוף ובשלל חומרים המתאימים לסוג הכתם / לכלוך שיש להסיר.
פוליש הפסגה מבצעים גם הברקת מרצפות במגוון שיטות
פוליש קריסטלי / אקרילי / צפוי בסילר וכמובן שרותי ליטוש מרצפות במקרים בהם רוצים להסיר את השכבה שנפגמה.

ניקוי הרצפות בביתכם היא פעולה הנעשית בצורה תדירה. חלק מהאנשים בוחרים לנקות את ביתם בצורה עצמאית ויש כאלו הנעזרים בשירותיהם של חברות ניקיון. עם זאת, שטיפת הרצפה איננה הפעולה היחידה הנדרשת לשמירת המרצפות, נדרשת גם תחזוקה ושמירה על כללים חשובים למניעת נזקים.

מהם חומרי הניקוי המותרים בשימוש?
לא לכל סוג של מרצפות מתאימים כל סוגי חומרי הניקוי. כדי להתייעץ עם איש מקצוע לגבי חומר הניקוי אשר מתאים למרצפות שבביתכם. שימוש בחומרי ניקוי שאינם מתאימים עלול לגרום לנזק שלא ניתן יהיה לתקנו מאוחר יותר.

כיצד כדאי לבצע ניקוי מרצפות ביום יום?
מידת הספיגה של המרצפת את הנוזלים והחומרים השונים הנשפכים עליה מדי יום היא בהתאם לחומר ממנו עשויה המרצפת. כמובן שמומלץ לבחור במרצפות מאיכות מעולה אשר יהיו גם בעלות שכבת הגנה אטומה או כמעט אטומה לחלוטין. גם אם בחרתם מרצפת עמידה מאוד, כדאי לנקות חומרים שנשפכו כבר בעת לכלוך הרצפה ולא להשהות את הניקוי כדי שלא לגרום לספיגת החומר באבן.

אחזקה שוטפת לאחר ניקוי מקצועי
מדי תקופה מומלץ לבצע פעולה של פוליש לרצפות. הפוליש דואג בעיקרו לאטום את הרצפות בחומר אשר מוריד מכושר הספיגה שלהם ולכן מונע כתמים. בנוסף, פועל הפוליש למניעת שריטות ושחיקה של המרצפת לאור הזזת רהיטים כבדים למשל. ניתן למצוא היום סוגי פוליש שונים בהתאם למטרותיכם החל מפוליש ווקס ועד פוליש קריסטלי איכותי אשר נשאר לאורך זמן.

מתי כדאי לי להיעזר בשירותיה של חברת פוליש?
גם אם אתם נוהגים לנקות את ביתכם בצורה שוטפת, כדאי להיעזר בשירותיה של חברת פוליש מדי פעם כדי לבצע ניקוי יסודי יותר או ניקיון גם במקומות שקשה לכם להגיע אליהם ביום יום. כך גם בכניסה לביתכם החדש או לאחר שיפוץ לא מומלץ לבצע ניקוי של חומרי הבניה בצורה עצמאית.