ליטוש מרצפות

ליטוש מרצפות
צבע הרצפה עכור ונטול ברק? רוצים לשפר את מראה הדירה בלי להשקיע הון עתק?
הגיעה השעה לשכור את שירותיה של חברה מקצועית ומנוסה לביצוע ליטוש מרצפות. בשביל לקבל הצעות, השוואות והמלצות על שירותים של חברות ליטוש מרצפות – לא צריך עוד לחכות! ממלאים את הטופס בפרטים הנדרשים, כל המידע הנדרש כאן
חברת פוליש הפסגה מומחים בליטוש אבן ליטוש מרצפות באבן יהלום כל השיטות לחידוש הרצפה!

ליטוש שיש לרצפה נועד לחדש את מראה פני השטח של הריצוף, בכדי לשפר את המראה הכללי ובכדי להעניק תחושת התחדשות, מבלי להשקיע כספים משמעותיים בהחלפת הריצוף. עם זאת, ביצוע ליטוש מרצפות דורש שימוש במכשור המתאים, ורק ליטוש מקצועי יוביל לתוצאות הטובות ביותר, והיפות ביותר.
לאחר הליטוש אנו מבצעים פוליש קריסטל למי שרוצה רמת גימור מבריק במיוחד

אז בכדי ליהנות מהשירות של הצוות של פוליש הפסגה צרו איתנו קשר
חברתנו מתמחה בליטוש מרצפות ניקוי והברקות!

ניקוי מרצפות– ציוד לביצוע ליטוש לריצוף:
השנים האחרונות הובילו לפיתוחים משמעותיים בתחום הליטוש של המרצפות. אם בעבר, נהוג היה להשתמש בציוד המעבד ומלטש את המרצפות על בסיס חיכוך של אבן באבן, הרי שכיום מרבית החברות המספקות שירותים אלו משתמשות בציוד המבצע ליטוש באמצעות יהלומים.

ליטוש מרצפות באמצעות היהלומים, בניגוד לחומרי הליטוש מהעבר, מסוגל להתמודד עם סוגים רבים ושונים של מרצפות, על חומריהן השונים. החל משיש, וכלה במרצפות אבן, ליטוש באמצעות היהלומים יעניק למרצפות את הברק ומראה ההתחדשות המאפיינים את התהליך בסיומו.

נושא חשוב מאוד אותו יש לקחת בחשבון בעת ביצוע ליטוש למרצפות, הוא נושא אחידות הגובה. חסרי ניסיון ובלתי מקצועיים המבצעים את הליטוש, גורמים לעיתים קרובות למצב שבו חלק מהמרצפות נמצאות בגובה שונה משאר הרצפה. מעבר להיעדר האסתטיקה, מדובר על סכנה מפגיעה ונפילה.

אצלנו הליטוש מתבצע לפי כל השלבים ומותאם לסוג הרצפות!
ובכן, המטרה לשמה נועד ליטוש הרצפות, הוא בכדי להעניק גוון חדש ולמעשה, לחדש באופן מוחלט את מראה הרצפה. ניתן לבצע ליטוש למרצפות בפנים הבתים, ולחילופין, ניתן לבצע את הליטוש על גבי אזורים מרוצפים בגינות ובשטחים ציבוריים.

באמצעות ביצוע נכון ומקצועי של ליטוש הרצפות, ניתן להסיר כתמים עקשניים, להסיר את שכבת הדהייה לאורך שנות השימוש, ולמעשה, להעניק לרצפה המלוטשת מראה של רצפה חדשה. רק ביצוע מקצועי, יוביל לתוצאות מקצועיות, ועמידות לאורך זמן.

מחפשים ליטוש מרצפות מקצועי?
חברתנו מחזיקה בידע רב שנים מעל אלפי מטרים שליטשנו לכל סוגי הרצפות
להצעת מחיר משתלמת צרו איתנו קשר.