ליטוש ופוליש לרצפה

ליטוש וחידוש רצפה בעזרת ליטוש / פוליש

טעות נפוצה בקרב אנשים היא טיפול לקוי בריצוף הבית שנגרם לרוב ע"י שימוש בחומרים לא נכונים.טיפול נכון ע"י חומרים מתאים יעזור בתחזוקת הרצפה ואף ישמור על הברקה ומראה איכותי של רצפת הבית.טיפול פוליש רצוי לבצע ע"י חברת פוליש איכותית חברה מסוג זה תדע להתאים לנו את סוג העבודה הטוב ביותר עבורנו ותדריך אותנו בהמשך לגבי טיפול נכון ברצפת הבית.

תהליך קרצוף הרצפה והכנה של המשטח הינה צעד בסיסי לפני ביצוע כל טיפול פוליש,ברצפה מסוג אבן(שיש,בלטות)במצבים של רצפה משחירה ודהויי יתכן שעבודת ליטוש תיהיה רצויה לפני ביצוע כל סוג פוליש.ליטוש מרצפות הינו תהליך אלים שמטרתו להוריד שכבה מפני האבן ובכך מביא לחידושה באופן מושלם.

פוליש  הפתרון המושלם לחידוש הרצפה

פוליש – הרצפה תגיד לך תודה קיימים סוגים רבים של פוליש, בעלי תכונות שונות, יתרונות וחסרונות שקצרה הכתבה מלהכילם. עם זאת, מטרתו של פוליש היא אחת – לגרום לרצפה שלכם להיראות חדשה כפי שהיתה לפני שנים רבות. בתהליך מורכב של הברקה באמצעות מכונות פוליש מיוחדות, מוחדר לרצפה חומר העושה, פשוטו כמשמעו, פוליש קריסטל למרצפות, או בעברית – הברקה לרצפה הישנה שלכם וכך הופך את מראה הרצפה לרענן, נקי וחדש יותר. לאחר תהליך ההברקה, מורחים את הרצפה בחומרים משמר קריסטל פוליש, שלהם שני תפקידים מרכזיים: שימור המראה המבריק לאורך זמן ומניעת בלאי נוסף של המרצפות. לאחר סיום התהליך, הרצפה תישאר חלקה, מבריקה ונוחה לניקוי. לאחר ביצוע פוליש, רצוי להשתמש בחומרי ניקוי מיוחדים, אשר פעילותם לא פוגעת בהברקה.

פוליש הפיסגה מומחים בחידוש רצפות ניקוי והברקה רצפות מתאים לכל סוגי האריחים.
תחומי התמחות שלנו:
ליטוש אבן טיבעית ליטוש אבן מצפה אבן חברון קרמה מרפיל אבן טרוונטין ועוד
פוליש למרצפות פרלטו ניקוי וליטוש ריצפת טרצו חברת ליטוש מרצפות המתמחה בליטוש ועיבוד
למרצפות פנים / חוץ ניקוי וחידוש אריחים ברמה גבוהה
פוליש למרצפות – זה הסוד שלנו פוליש למרצפות עושה את חיי הפנים שלכם יפים יותר ונקיים יותר. מיד לאחר שתפנו לחברת ניקיון אשר תבצע בביתכם פוליש למרצפות, תבחינו בהבדל ניכר גם במראה המרצפות עצמן וגם בנוחות ובמהירות שטיפת הבית. פוליש למרצפות יסתום שריטות ופציעות שנגרמו למרצפות, ימנע מאבק ולכלוך גס יותר להתמקם בקלות יתרה על הרצפה ובכך יקל על התחזוקה של הרצפות